Соціальний контейнер

Соціальний контейнер
Соціальний контейнер
Соціальний контейнер

Контейнери для збору використаного одягу.

Компанія ТОВ «НВП «Укрресурс» в 2016 році почала виготовляти контейнери для вживаного одягу (одяг, текстиль, взуття) в Україні.

Так наприклад в Польщі ця практика існує вже понад двадцяти років. Вони широко використовуються в усіх європейських країнах, які використовують одяг рециркуляції.

Досвід наших співробітників, в поєднанні з сучасним обладнанням і високою якістю використовуваних матеріалів, гарантують довгострокове використання контейнерів, які використовуються для одягу. Застосовуючи відповідні системи безпеки до мінімуму зменшення ризику крадіжки одягу, що містяться в контейнерах. Всі контейнери виготовлені з листової сталі товщиною 1,0 мм, 1,2 мм, 1,5 мм і пофарбований у колір за бажанням Замовника. Текстильні контейнери також можуть бути захищені додатковим покриттям проти графіті.

У нас є широкий вибір готових дизайнерських рішень, ми також пропонуємо власну реалізацію замовлень, зроблених на основі конструкцій, креслення та ідеї наших клієнтів.

Стандартний контейнер для використаного одягу з трапецієподібним дахом і стандартний ілюмінатор, розміри: 1085x1110x2180mm

Детальніше про соціальний контейнер тут.


Додаткову інформацію можна отримати за т. (050) 378-69-96, (067) 361-15-35 або по e-mail: v1h4@ukr.net