Виробництво

ТОВ «НВП «Укрресус» має виробничий цех в м. Луцьк, в якому виготовляються контейнери металеві ємністю від 750 до 1100 л. для збору твердих побутових відходів.

ТОВ «НВП «Укрресурс» має власне устаткування ( кондуктори) для зварювання контейнерів 1100 л відповідно до норм EN 840. В виготовлені контейнерів задіяні працівники з знаннями та досвідом роботи. В виготовленні контейнерів 1100л використовуються комплектуючі польської фірми MJB. Контейнери виготовляються відповідно до європейських норм EN 840-2 ( контейнер з плоскою кришкою) та EN 840-3 ( контейнер зі сферичною кришкою). На кожну партію контейнерів видаються паспорти EN 840-2 та EN 840-3 виробника.

Процес виготовлення виглядає наступним чином:

Далі готові корпуси, кришки та ричаги проходять підготовку до процесу цинкування відповідно до вимог які передбачені для металу який буде цинкуватися методом цинкування з повним зануренням в гарячий цинк та пакуються на піддони для відправки до цинковні. Далі автотранспортом заготовки контейнерів направляються на цинковою.

Покриття контейнерів гарячим цинком відбувається на підприємствах:

Дані підприємства сертифіковані відповідно до європейських норм.

На цинковні корпуси, кришки та ричаги контейнерів перед цинкуванням проходять процес обезжирення, травлення, промивка, флюсування, сушки. Контейнери оцинковуються шляхом повного занурення в розплав цинку. Під час оцинкування покривається зовнішня і внутрішня поверхня корпусу, кришки та ричага контейнера при температурі 440-450 градусів. Товщина покриття складає від 60 - 135 мкм. Товщина покриття цинком також залежить від товщини металу. На кожну партію оцинкованих контейнерів видається сертифікат якості.

Після цинкування, контейнер в частинах: корпус, кришка, ричаги поставляються на дільницю зборки, де слюсарі - складальники здійснюють кінцеву зборку контейнерів. Після того як контейнер повністю зібраний, він стоїть 1-2 місяці в приміщенні, це для того робиться щоб цинк який є на поверхні контейнера остаточно кристалізувався і закріпився, і відповідно контейнер довше служить не втрачаючи свої якості. При використанні гарячого цинкування контейнера, строк експлуатації такого контейнера складає 15-20 років, при належній експлуатації.

Крім покриття контейнера 1100л гарячим цинком, на нашому підприємстві на замовлення Покупця можливе покриття контейнера за допомогою ґрунтовки, та фарби. Цей спосіб покриття значно дешевший, проте строк експлуатації такого контейнера також значно менший в порівняні з оцинкованим.

На виробничих площах нашого підприємства є можливість виготовляти 200-300 штук контейнерів 1100 л відповідно до норм EN 840 в місяць.